Bursa Web Tasarım

Web sitesi, günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir.

Idecraft Creative sunmuş olduğu Web Tasarım ve  Kurumsal Web Çözümleri hizmetleriyle size ve firmanıza internet ortamında kalıcı, seçkin, özgün, işlevsel ve yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Amacımız, sadece çözüm üretmek değil geliştirdiğimiz projelerle karlılığınızı arttırmanıza ve tanıtım maliyetlerinizi düşürmeye çalışmak, markanızın bilinirliliğini arttırmaktır. Bunun yanı sıra arama motorları optimizasyonu ve CEO konularında sahip olduğumuz deneyim ve bilgimizi hizmetinize sunarak firmanızı üst sıralara çıkarmak ve kolay ulaşılabilirliğini sağlamak öncelikli hedefilerimizdendir.

Idecraft sadece Bursa'da değil, İstanbul, Eskişehir, İzmir, Çanakkale ve Balıkesir'deki işletmelere de hizmet vererek müşteri pörtföyünü genişletmiştir.

Yeni Türk Ticaret Kanunu'nun Getirdikleri

Yeni Türk Ticaret Kanunu gereği tüm anonim ve limited şirketlerin web sitesi yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır. İlgili kanun maddelerine göre, yalnızca web sitesi sahibi olmak yeterli olmuyor, ayrıca bazı finansal verilerinizi, şirketinizle ve yönetimle ilgili bir takım maddeleri de düzenli olarak web siteniz üzerinden güncel ve eksiksiz olarak yayınlamanız gerekiyor.

Türk Ticaret Kanununda Web Sitesi İçinde Bulunması Gereken Güncel Veriler

Bu türde verileri süreki web sitenize ekleyebilmek ve güncelleyebilmek için, kararlılığı, güvenliği ve kolay kullanımı yüzlerce müşteri tarafından tasdiklenmiş gelişmiş yönetim panelimiz sayesinde, Türk Ticaret Kanununda belirtilen maddelere göre web sitenizi kolayca yönetebilecek, finansal verilerinizi, bilgilerinizi ve kanunun gerektirdiği her türlü veriyi kolayca, web sitenize ekleyebilecek ve güncelleyebileceksiniz.

Ancak  Idecraft Creative olarak, web sitesi sahibi olmanın kanuni bir zorunluluktan öte, değişen ve gelişen ticari ortama uyum sağlayabilmenin en önemli kriterlerinden biri olduğunu düşünmekteyiz. Bu yüzden, web sitenizi hazırlarken sadece kanun maddelerinin gerektirdiği şartlara uymak üzerine değil, markanızı, firmanızı, yatırımınızı ve ürünlerinizi hedef kitlenize en doğru yoldan tanıtmanızı ve arama motorlarında zirvede bulunabilmenizi hedeflemekteyiz.